Toitumisalased koolitused
ja töötoad

Koolitused ja töötoad on suurepärane idee kui te tähistate mingit tähtpäeva, viite läbi tiimiüritust, tervisepäeva või muud sündmust. Mina tulen meeleldi rääkima tervisliku toitumise teemal.

Teemaloeng

Teemaloeng võtab vaatluse alla ühe teema näiteks:

Teemaloengute sisu saan kujundada vastavalt teid huvitavale teemale.

Teemaloengu kestus: 60 minutit

Koolitused

Koolitused on pikemad ja põhjalikumad kui teemaloengud ning koosenvad nii teooriast kui praktikast. Iga koolituse eesmärk on, et osalejad saaksid oma teoreetilises osas omandatud teadmisi ka kohe praktikasse panna, et nad paremini kinnistuksid. Koolitused on interaktiivsed, rõõmsameelsed, motiveerivad ja innustavad. Koolitusel õpitu tõstab osalejate tuju, parandab enesetunnet ja paneb nende silma särama.

Mõned soovituslikud koolituste teemad:

Koolituste teema ja ülesehituse valmistan ette vastavalt teie soovile.

Koolituse kestus: 3 – 4 tundi

Praktilised töötoad

Interaktiivsete toiduvalmistamise töötubade eesmärk on anda praktilisi nippe tervislike toitude valmistamiseks. Töötoas saavad osalejad ise tervislike toitude valmistamisel kaasa lüüa, neid maitsta ja kogeda, et tervislik toit on mitmekülgne ja maitsev. Praktiline töötuba pakub maitseelamusi ja retspetid on kas Vahemeremaadest või Lõuna-Ameerikast, kus ma ise ole elanud. Vahemeremaade kööki peetakse üheks tervislikumaks toitumisviisiks.

Mõned huvitavad töötubade teemad:

Töötoa teema ja ülesehituse valmistan ette vastavalt teie soovile.

Töötubade kestus 2-3 tundi