Looduskosmeetika koolitused

Loodus sobib mulle, sulle, talle – kõigile,  ja nii on ka looduslike ilutoodetega. Puhas looduslik toode on eriline: ta ei sisalda grammigi tervisele ohtlikke säilitus- või värvaineid, vastupidi ta teeb su naha siidjaks, lõhnab imeliselt ja kaitseb nahka välismõjude eest. Miks mitte ise õppida naturaalseid ja keemiavabasid kreeme valmistama! Mina olen rohkem kui 5 aastat suure osa oma kehahooldustoodetest ise valmistanud.

Pakun koolitusi ja töötubasid erinevatel köitvatel teemadel, kus saad teoreetilistele teadmistele lisaks ka oma kätega loodusliku nahahoodlustoote valmistada, proovida ja katsetada erinevaid koositisi ja lõhnu.

Mõned populaarsemad koolitused ja praktilised töötoad:

Siidine puudutus

Kehavõide ja kätekreemi valmistamine

Kestvus: ca 2,5 tundi

Sul on võimalus tutvuda kreemis kasutatavate õlide ja koostisosadega, teada saada kreemide valmistamise põhitõed ja meetodid. Saad välja valida su nahale sobivad toorained ning aitan igal osalejal retsepti alusel valmistada meelepärase tekstuuri ja lõhnaga toote. Eeterlikud õlid loovad mõnusa olemise ja lisaks sellele annavad kreemile imepärase aroomi. Koolituse käigus valmivad kehavõie ja kätekreem „Siidine puudutus“ 

Vallatu naeratus

Huulepalsami ja näoeliksiiri valmistamine

Kestvus: ca 1 tund

Praktiline töötuba, kus näitan huulepalsami valmistamist. Looduslik huulepalsam teeb huuled siidjaks, kaitseb tuule ja külma eest ning ei tekita sõltuvust. Saada kaasa topsi „Vallatu naeratus“ huulepalsami.  

Näoeliksiiri jaoks saad välja valida meelpärased baasõlid ja eeterlikud õlid ning need omavahel nahka toitvaks tooteks segada.

Küpse ea võlud

Näo- ja silmakreemi valmistamine küpsele nahale

Kestvus: ca 2,5 tundi

Näo, kaela ja dekolteepiirkonna eest korralikult hoolitsemiseks tuleb teha õigeid otsuseid ja valida õiged ilutooted. Saad teada just sinu nahatüübile sobivad õlid ja koostisosad ning neid kreemi valmistamise käigus kokku segada. Eeterlik õli annab kreemile sametise aroomi.

Köögikapi võlukunst

Näomaskide valmistamine

Kestvus: ca 1 tund

 Kiikame köögikappi. Sealt leiab lihtsaid ja tõhusaid vahendeid, mis nahka toidavad ja pehmendavad.  Valmistame erinevaid nahahooldustooteid: kooriv ja toitev mask, kiire kreem, kehakoorija.

Iga koolituse või töötoa lõpuks saab iga osaleja kaasa enda valmistatud loodusliku toote, mis on pakendatud klaaspurki. Kreemide toorained on pärit mahepõllumajandusest.

 Võimalik on tellida just sind huvitava teema ja kestusega koolitus. Lihtsalt anna mulle oma ideedest teada ja koostan sobiva programmi.

Praktiline töötuba on põnev vaheldus firmaürituse raames, üllatus sünnipäevapeol või muul koosviibimisel.