Nõustamine toidukaupluses

Mis on tavaliselt sinu ostukorvis? Me teeme üle 300 toitumist puudutavat otsust päeva jooksul.

Kas sa toidu ostmisel loed pakendi märgistusi? Tihiti on nad nii väikselt kirjutatud või sisaldavad nimetusi, millest on raske aru saada, eriti säilitusainete nimetused.

Kas sul on ette tulnud, olgugi et oled toidupoes just käinud, hakkad kodus kokkama, soovid midagi tervisliku valmistada, aga külmkapis tundub nagu ei olekski midagi sobivat? 

Ma kutsun sind endaga koos toidukauplusesse.

Ühiselt vaatame, millele toidupakendi märgistusel tähelepanu pöörata. Õpid mõistma toitumisalast teavet ja koostisosi toiduainete ja valmistoitude pakenditel. Otsime välja need toiduained, mis sinu võimalusi ja vajadusi arvestades on sulle kõige sobilikumad. Samas on oluline teada, kuidas vältida nende toitude ostmist, mis sisaldavad ohtralt säilitusaineid ja muid tervisele kahjulikke ained.

Ühise poe külastuse eesmärgiks on aidata sul välja tulla rutiinist, näidata alternatiivseid valikuid su tavapärasele ostukorvile ja sa ise veenduda, et tervislik toitumine ei ole ülejõukäiv või kallis.

Ühine valikute tegemine poes aitab ka inimesi, kes teatud haiguste tõttu peavad toidusedelis tegema muudatusi ja kohanema uue eluviisiga.

 Teenuse osutamine: lepime eelnevalt kokku aja ja toidupoe, mida sa soovid külastada.

Sa kirjutad valmis nimekirja, mida sul vaja on või mida sa tavaliselt ostad. Ning tunni aja jooksul tuled poest välja tasakaalustatud toidukorviga.

Teenus sisaldab:

Toidupoe külastuse maksumus 40€