Toitumisteraapia

Toitumisteraapia põhineb Hippokratese sõnadel: «Las toit olla sinu ravim, las sinu ravim olla sinu toit.» Toitumisteraapia toetab tavameditsiini ja aitab kaasa haiguste ennetamisel, sümptomite leevendamisel ning taastumisel pärast haigust.

Sa oled oodatud toitumisteraapiasse, kui sa soovid oma nõrgenenud organismi toetada ja tervendada, tugevdada immuunsüsteemi, taastuda pärast haigust. Sul on probleeme kilpnäärmega, kõhukinnisusega, sul on kõrge vererõhk või/ja kolesterool või/ja veresuhkur, põed tihti põiepõletikku. Toitumisteraapia käigus aitan sul tervisliku toitumise abil sümptomeid leevendada ja seisundit oluliselt parandada.

Esmasel konsultatsioonil räägime sinu tervise probleemidest, toitumisharjumustest ja elustiilist.   

Olenevalt sümptomitest selgitame välja, millised elustiili muutused on vajalikud ja sa oled valmis tegema, et enestunnet parandada. Paneme paika plaani, kuidas sümptomeid leevendada ja tervist tugevdada, võttes arvesse sinu võimalusi.

Enne konsultatsiooni palun sul täita põhjaliku küsimustiku sinu tervise, toitumisharjumuste, elustiili kohta.

Esmane konsultatsioon kestab vähemalt tund aega.

Sa saad kaasa õige toitumise kava, mis aitab sul sümptomeid leevendada ja tervist parandada. Lisaks sellele infomaterjale, milliseid samme lisaks toitumisele ette võtta sinu tervisliku seisundi puhul, et elu elada täiel rinnal.  

Toitumisharjumuste muutmine ja elustiili tervislikumaks muutmine on protsess, eriti nõrgenenud organismi tugevdamine ja sümptomite leevendamine on pikaajalised. Selle protsessi käigus on oluline, et sa ei tunneks end üksi. Selleks soovitan osaleda vähemalt kolmel korral toitumisteraapia seansil. Esmane konsultatsioon on juba suur samm paranemise teel.  

Toitumisteraapia – 50 eurot (60 – 90 minutit).
Järgnevad seansid – 45 EUR ja kestavad 45-60 minutit.