Toitumisnõustamine

Mida süüa, et elada tervelt ja kvaliteetselt kõrge vanuseni? 

Personaalne toitumisnõustamine aitab sul leida vastuse sellele küsimusele. 
Mina lähtun oma töös põhimõttest, et iga inimene on unikaalne. Meil kõigil on erinevad toitumisharjumised, organismi vajadused, elustiil ja võimalused. 
Esmase konsultatsiooni käigus räägime sinu toitumisharjumustest, vajadustest ja eesmärkidest.  
Üheskoos selgitame välja, milliseid elustiili muutusi oled sa valmis tegema ja paneme paika plaani, kuidas neid eesmärke täita, võttes arvesse sinu võimalusi.
Enne konsultatsiooni palun sul täita küsimustiku sinu toitumisharjumuste, elustiili ja tervisliku seisundi kohta. 
Esmane konsultatsioon kestab vähemalt tund aega. 

Peale nõustamist saad sa kaasa näidismenüü ja infomaterjale, mis toetavad su esimesi samme tervisliku toitumise ja elustiili muutuste teel. 

Toitumisharjumuste muutmine ja elustiili tervislikumaks muutmine on protsess, mille käigus on vajalik, et sa oleksid motiveeritud, väljakutsete korral ning rasketel hetkedel leiaksid toetust. Et sellel muutuste teel sind toetada saaksin, soovitan osaleda vähemalt kolmel korral toitumisnõustamisel. Esmane konsultatsioon on juba suur samm muutuste teel. 

Sa oled oodatud personaalsele toitumisnõustamisele, kui sa soovid parandada üldist enesetunnet, vähendada või loobuda suhkru tarbimisest, tervislikult ja püsivalt langetada kehakaalu ilma dieeti pidamata, tunda ennast tervemana, muuta toitumisharjumusi ja elustiili tervislikumaks. 

Esmane toitumisnõustamine – 46 EUR (60-90 minutit)
Järgnevad seansid – 40 EUR ja kestavad 45-60 minutit.