Tervisegrupid

Kas sa oled kogenud, et näed telekast saadet või loed artiklit tervisliku toitumise kohta. Mõtled endamisi, et homme alustan. Lisadki rohkem köögivilju enda menüsse ja loobud saiakestest. Kuid siis tuleb sõbra sünnipäev, pere sinu uusi toitumisharjumusi eriti ei toeta, sa tunned end üksi jäetuna selles ettevõtmises ja nii see aktsioon saabki lõpu.

Kas ei oleks tore, leida mõttekaaslasi, kellega oma raskustest ja tagasilöökidest toitumisharjumuste teemal avameelselt rääkida? Tunda, et sa ei ole üksi sel käänulisel teel, et ka teistel on sarnased probleemid. Jagades oma mõtteid teiste osalejatega, märkad, et sind kuulatakse ja sinust saadakse aru. Peale igat tervisegrupi seanssi, oled motiveeritud ja leiad jõudu koogitükile või kartulikrõpsudele ei öelda, väsimus taandub, kokkamine tõstab tuju ja enesetunne paraneb märgatavalt.

 Üks tervisegrupp käib koos seitse nädalat. Üle kahe nädala toimub üks grupikohtumine veebi teel, mis kestab keskmiselt 90 minutit. Grupis on 5-7 inimest, kellel on samad terviseprobleemid või küsimused ja nõustamisvajadused.

 Igal veebikohtumisel tutvustan teile erinevaid toitumist käsitlevaid teemasid, mis on olulised just sellele grupile. Teeme praktilisi ülesandeid, jagame kogemusi ja edulugusid. Analüüsime raskuste põhjusi ning vajadusel viime läbi ka tervisliku toidu valmistamise töötoa.

Tervisegrupid:

Igal korral saab osaleja kaasa menüü koos retseptidega ja infomaterjale grupis käsitlevate teemade kohta.

Tervisegrupis osalemine kokku igale osalejale – 120€ (7 nädalane programm, kokku 4 kohtumist).

Kui sa märkad, et grupis osalemine ei ole mingil põhjusel sulle siiski sobiv, saad jätkata individuaalse nõustamisega.

 Koos toetame üksteist!